آرشیو بلاگ

همه چیز درباره تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی 48468468748161

تزریق ژل لب مدل روسی یکی از انواع مختلفی از  مدلهای تزریق ژل لب به منظور برجسته سازی آن هاست که همانطور که از اسم آن پیداست برگرفته از ساختار و شکل لب های خانوم های زیبای روسی می باشد. البته دقت داشته باشید که قبل از انتخاب مدل روسی برای تزریق ژل به فرم صورت و اندازه و حالت چشمان خود نیز دقت داشته باشید، تزریق ژل لب به سبک روسی برای افرادی که دارای چشمان کوچک و یا لب های بزرگ هستند چندان مناسب نخواهد بود.

 

منظور از تزریق ژل لب روسی چیست؟

دقت داشته باشید که قبل از انجام هر گونه تزریق ژل در لب های خود حتما در رابطه با کلینیک های مخصوص انجام اعمال زیبایی و نیز متخصصان مربوطه تحقیقات لازم را انجام دهید. با پزشک متخصص زیبایی مشاوره داشته باشید تا در رابطه با مدل تزریق و یا برند مواد تزریقی راهنمایی های لازم را به شما ارایه دهند. پزشک متخصص در رابطه با مزایا و معایب تزریق ژل لب اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده و نیز شما را در رسیدن به یک مدل مناسب با چهره تان که کاملا لب های متقارن و طبیعی داشته باشید یاری می کنند.

وقتی می گوییم تزریق ژل لب مدل روسی منظور تزریق فیلر به قسمت V  شکل لب بالایی  که با نام Cupid نیز شناخته می شود است که با برجسته سازی نقطه اوج لب ها روی صورت زیبایی و ظرافت خاصی به چهره افراد می بخشد. در تکنیک تزریق ژل لب روسی مقداری از ژل را در قسمت هایی که معمولا به عنوان خط لب شناحته می شود تزریق می کنند تا این نواحی را لیفت کرده و برجسته نشان دهند.

بر خلاف سایر مدل های تزریق در این روش به جای شروع تزریق از مرز لب ها به سمت داخل، تزریق را از مرکز لب ها آغاز کرده و به سمت حاشیه ها پیش می روند.

پس در تزریق ژل لب مدل روسی بیشتر تمرکز روی پرتر کردن لب بالایی است تا آن را حجیم تر و پرتر نشان دهند با این حال برای اینکه تقارن لب های بالا و پایین حفظ شود در صورت نیاز مقداری از فیلر را به لب پایینی نیز تزریق می کنند. در حالت کلی در تزریق ژل لب به سبک روسی با اینکه لب ها حجیم تر می شوند ولی به هیچ وجه غیر طبیعی به نظر نرسیده و زیبایی شما را دوچندان می کند.

تزریق ژل لب مدل روسی 647896478968749647868746

ازچه برندی برای تزریق ژل لب مدل روسی استفاده کنیم؟

برند خاصی برای تزریق ژل لب مدل روسی مورد نیاز نیست که به اصطلاح قطعا باید از آن برند برای این مدل تزریق استفاده شود ولی مسلما برند ژل لب برای مدل روسی و یا حتی سایر مدل ها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیر گذار خواهد بود. پس برای هر فردی که قصد تزریق ژل لب را دارد انتخاب یک پزشک متخصص در حوزه زیبایی و نیز انتخاب یک محل مناسب برای انجام این کار بسیار حایز اهمیت خواهد بود چرا که هیچ شخص و کلینیک معتبری حیثیت خود را با استفاده از محصولات بی کیفیت به خطر نمی اندازد.

 

مزایای تزریق ژل لب روسی

قطها یکی از مهم ترین مزایای تزریق ژل لب روسی تاثیری است که در زیبایی ظاهری و به دنبال آن بر اعتماد به نفس افراد خواهد گذاشت.

از دیگر ویژگی های ژل لب روسی می توان به طبیعی و نچرال بودن آن اشاره کرد، در تزریق ژل لب مدل روسی بر خلاف سایر روش ها چون لب های شتری و اردکی که در بسیاری از موارد ممکن است با حالت کلی چهره فرد سازگاری نداشته و متناسب نباشد، حالت بسیار طبیعی و زیبایی به لب ها و چهره شما می بخشد، طوری که شاید حتی کسی متوجه تزریق ژل روی لب های شما نیز نشود.

از دیگر مزایای تزریق ژل لب روسی، زمان گیر نبودن و عدم نیاز به تعطیلی کل روز برای انجام تزریق است. شما تنها با صرف نیم ساعت الی 45 دقیقه می توانید عمل آماده سازی و تزریق را به اتمام رسانده و بدون هیچ نوع مشکلی به کار خود ادامه دهید.

برای افرادی که دارای لب های خشک و معمولی هستند در صورت تمایل به بوتاکس انجام تزریق ژل لب مدل روسی توصیه می گردد تا با افزایش حجم فرم لب هایشان علاوه بر زیبایی بر اعتماد به نفس خود نیز بیافزایند.

مهمترین مزیت استفاده از ژل لب روسی اینست که تقریبا می توان گفت برای همه افراد با هر چهره ای  مناسب است.

 

ماندگاری تزریق ژل لب روسی

در رابطه با ماندگاری و دوام ژل لب روسی بایستی خاطر نشان نماییم مدل تزریقی اثر چندانی در ماندگاری ژل روی لب ها ندارد، بلکه این نوع برند محصول مصرفی شماست که مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب روسی را افزایش و یا کاهش می دهد. در حالت کلی اکثر برندها ماندگاری حدود شش ماه تا یکسال را دارند که در این میان بایستی برای ترمیم مجددا به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.

در صورتی که خواهان دوام بالای تزریق ژل لب مدل روسی روی لب های خود هستید و حوصله انجام ترمیم ها با فاصله زمانی کوتاه را ندارید به شما توصیه می کنیم که از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده کنید، هر چند این برندها هزینه بالاتری دارند ولی ارزشش بالاتر از زیبایی شما نیست.

 

نکات مهم قبل از اقدام به تزریق ژل لب

در صورت داشتن هر نوع بیماری زمینه ای حتما پزشک خود را در رابطه با نوع بیماری و داروهای مصرفی خود مطلع نمایید، تا در صورت نیاز توصیه های لازم را ارائه دهند.

حتما از پزشک خود در رابطه با نتیجه کار و عوارض تزریق ژل لب روسی سوال کنید. قطعا پزشک متخصص به شما ذکر خواهد کرد که تزریق ژل لب روسی و یا هر مدل دیگری قطعا در همه افراد نتیجه دلخواه را نخواهد داد.

اگر چنانچه قبلا ژل تزریق کرده اید بایستی تحت نظر پزشک و حدودا دو هفته قبل از اقدام به تزریق ژل لب مدل روسی، ژلهای پیشین خود را با استفاده از تکنیک ها و روشهای اصولی حذف نمایید.

تزریق ژل لب مدل روسی 48468468748161

عوارض تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب  روسی نیز همانند سایر مدل ها دارای عوارضی هر چند ناچیز می باشد که در صورت توجه به توصیه های پزشک و انجام اقدامات خودمراقبتی می توان به راحتی آن ها را نیز سپری نمود. از جمله عوارض احتمالی تزریق ژل لب روسی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کبودی و متورم شدن محل

خونریزی از محل های تزریقی

قرمز و حساس شدن پوست

در موارد شدید می توان عفونت، عدم تقارن لب ها، واکنش های آلرژیک را نیز در پی داشته باشد.

دقت داشته باشید که در صورت مراجعه به محل های نامعتبر و نا شناخته ممکن است به دلیل استفاده از سوزن های کثیف و آلوده به جای لذت بردن از زیبایی خود زمان و هزینه زیادی را صرف بهبود عفونت های متعدد ناشی از تزریق بپردازید، پس بهتر است از قبل در انتخاب پزشک و مکان مورد نظر خود برای انجام تزریق ژل لب مدل روسی  دقت لازم را داشته باشید.

 

هزینه تزریق ژل لب مدل روسی

با توجه به نوسانات قیمت تمامی محصولات اعم از هزینه داروها و محصولات آرایشی بهداشتی، هزینه ژل لب و قیمت تزریق ژل لب نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در حال تغییر می باشد. ولی قطعا با توجه به برند محصول مصرفی قیمت تزریق نیز متغیر خواهد بود. شما می توانید جهت استعلام قیمت تزریق ژل لب مدل روسی با کلینیک مد نظر خود تماس گرفته و قیمت ها را جویا شوید.

 

توصیه های مراقبتی پس از انجام تزریق ژل لب

از آنجائیکه به هنگام تزریق از بی حسی های موضعی استفاده می شود برای جلوگیری از وقوع هر نوع مشکلی چون گاز گرفتگی و وارد شدن ضربه به لب ها به صورت ناخواسته از هر گونه خوردن و آشامیدن بلافاصله پس از تزریق ژل لب روسی به مدت حدود 45 دقیقه بپرهیزید.

از انجام فعالیت های بدنی سنگین و ورزش هایی که انرژی زیادی از شما خواهند گرفت بپرهیزید. در عوض بهتر است یک روز پس از تزریق را به استراحت کامل بپردازید، و از قرار گرفتن در معرض آلودگی های محیطی و نیز تابش مستقیم آفتاب بپرهیزید.

از نوشیدن مشروبات الکلی و نیز مصرف دخانیات پس از تزریق خودداری کنید چرا که ممکن است عوارض ناشی از تزریق را تشدید کنند.

در آخر اینکه بلافاصله پس از تزریق انتظار مشاهده نتیجه دلخواهتان را نداشته باشید چرا که قطعا یک الی دو هفته زمان خواهد برد تا عوارض احتمالی پس از تزریق چون تورم، کبودی و … از بین رفته و فرم واقعی لب های خود را مشاهده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *