آرشیو بلاگ

رفع افتادگی پلک بدون جراحی با 4 روش شگفت انگیز!!

افتادگی پلک را می توان بدون جراحی با روشهای غیرتهاجمی  برطرف کرد؟ با افزایش سن، پوست شما به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و شروع به افتادگی می کند. این اثر افتادگی بیشتر در صورت شما به خصوص در نواحی اطراف چشم شما مشهود است. در واقع، اغلب به نظر می رسد که پلک شما افتاده است. «پوست اطراف پلک‌ها از نازک‌ترین پوست‌ها در کل بدن ما است و دائماً در حال حرکت است. او همچنین در معرض نور خورشید است زیرا روی صورت ما قرار دارد. ترکیبی از پوست نازک، حرکت مداوم همراه با پلک زدن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می شود که آن ناحیه خاص از پوست با گذشت زمان و جاذبه و افزایش سن، افتاده شده و زیبایی چشمانتان را تحت تاثیر قرار می  دهد.

اگر افتادگی پلک و افتادگی پوست شما را آزار می دهد، تنها نیستید. افراد زیادی در حال بررسی روش های آرایشی برای صاف کردن پوست چروک دور چشم شما هستند. پزشکان گزینه های اصلاح این مسائل را به روش های غیر تهاجمی و جراحی تقسیم می کنند.

تزریق بوتاکس 4168546856854185

نحوه رفع افتادگی پلک بدون جراحی

تزریق بوتاکس

برای بالا کشیدن پلک‌های بالای چشم بدون روش‌های جراحی، بوتاکس را به عضلاتی که ابرو را پایین می‌آورند، تزریق می‌شود که شامل ماهیچه‌‌ی اخم یا چین دهنده بین ابروها و عضله‌ی حلقوی چشم در اطراف مدخل چشم تزریق می‌باشند. تزریق به این عضلات به ابرو اجازه‌ بالا رفتن و از این‌رو بازتر شدن پلک‌های بالای را می‌دهد. یک پزشک و تزریق کننده‌ی ماهر می‌تواند اطراف چشم را شکل و حرکت دهد. نتیجه‌ این کار لیفت ابرو و بازتر کردن پلک‌ها باشد. اغلب از ترکیبی از خواص فرم دهی بوتاکس و ژل‌های تزریقی موقتی استفاده می‌کنند.

هایفوتراپی

تکنولوژی هایفو  یک روش غیر جراحی و غیرتهاجمی برای سفت کردن و کشیدن پوست و رفع افتادگی پلک است که از امواج صوتی متمرکز و فرآیند طبیعی بهبودی بدن فرد برای بالا کشیدن پوست شل و افتاده استفاده می‌کند. هایفوتراپی بافت‌های عمیق زیرپوست را که معمولاً با روش‌های تهاجمی درمان می‌شوند را به ‌دقت بدون هیچ مداخله جراحی مورد هدف قرار می‌دهد.

افتادگی پلک 4874874874984

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر فرکشنال روی لایه‌های عمیق پوست اطراف چشم‌ها را کار می‌کند و باعث برجسته شدن چروک‌ها، سفت شدن پوست، لیفت ابروها و پلک‌های افتاده و بهبود ظاهری فرد می‌شود. لیزر از اشعه‌های تنظیم‌شده‌ای به باریکی برای نفوذ در پوست و درمان قسمتی از پوست در یک‌زمان استفاده می‌کند. این اشعه‌های لیزری کلاژن‌های فرسوده در چروک‌ها را تخریب و منقبض می‌کنند و فرآیند بهبودی طبیعی بدن را تحریک می‌کند تا کلاژن‌های جدید و جوانی را در پوست تولید کند. این عملکرد باعث می‌شود تا چروک‌های اطراف چشم کشیده، سفت و صاف شوند.

لیفت با نخ

لیفت با نخ شامل قرار دادن بخیه‌های ضد افتادگی در زیر سطح پوست برای لیفت پلک چشم و رفع افتادگی پلک می‌شود. این روش از طریق تحریک تولید کلاژن جدید باعث بالا کشیدن و سفت کردن پوست می‌شود ازاین ‌رو راه‌حلی برای رفع چین ‌و چروک‌ها، بستن منافذ و حجم‌دهی می‌باشد. این روش تنها به برش‌هایی بسیار کوچک نیاز دارد. این روش همچنین با بی‌حسی موضعی در مطب پزشک انجام می‌گیرد. فرایند کامل درمان تنها کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط