آرشیو بلاگ

از هیپنوتیزم درمانی برای پوست چه می‌دانید؟

هیپنوتیزم درمانی 63895

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

 

هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم درمانی افراد را وادار می کند تا با استفاده از تنفس عمیق و آرامش، مدیتیشن و تصاویر هدایت شده به حالت خلسه درآیند. این امر آموزش مناسب برای تعمیق حالت خلسه، کاهش روانشناختی درد و حمایت از بهبود را ضروری می کند.

هیپنوتیزم چگونه انجام می شود؟

هیپنوتیزم توسط یک درمانگر آموزش دیده انجام می شود که از تکرار کلامی برای ایجاد تصاویر ذهنی استفاده می کند، در نتیجه یک حالت آرامش وسکون ایجاد می شود تا به بیمار کمک کند تا بهتر با اضطراب یا درد کنار بیاید.

روش کار هیپنوتیزم چگونه است؟

استرس ذهنی و عاطفی در دو مسیر اصلی در بدن کار می کند، یکی از طریق محور هیپوتالاموس، غده هیپوفیز و غده فوق کلیوی و دیگری از طریق سیستم عصبی.

در بیماران پوستی، هیپنوتیزم می تواند اختلال در خواب و اجبار به خارش را کاهش دهد و اضطراب، پریشانی و درد ناشی از بیماری های پوستی را کم کند.

هیپنوتیزم درمانی 63895

 

هیپنوتیزم چگونه به پوست کمک می کند؟

پوست در طی رشد جنینی در رحم ایجاد می شود و از هر دو سیستم عصبی مرکزی (CNS) و اپیدرم از اکتودرم (خارجی ترین لایه سلول) نشأت می گیرند و بنابراین  CNS  و پوست به شدت به هم متصل می شوند. استرس شدید می تواند در CNS آسیب پذیری ایجاد کند، در نتیجه بر روی اپیدرم تأثیر می گذارد. هرچه تشدید استرس بیشتر شود، ممکن است وضعیت پوستی نیز رو به وخامت رود. هیپنوتیزم می تواند با کاهش استرس و منصرف کردن بیمار از تشدید وضعیت پوست با خراش، درمانی برای این چرخه باشد.

بله بگذارید هیپنوتیزم به شما لیفت صورت بدون جراحی هدیه بدهد!

هیپنوتیزم می تواند پوست صورت شما را نرم و صاف کند و ظاهری جوان و بدون هیچ گونه مداخله جسمی به شما بدهد.

لیفت صورت غیر جراحی

آیا اخیراً چند چین و چروک دیگر در صورت خود مشاهده کرده اید؟

اگر فرصتی برای رفع صاف آن خطوط نگرانی، بدون هیچ گونه مداخله جسمی داشتید، آیا آن را می پذیرید؟

ایجاد چند خط با افزایش سن کاملا طبیعی است. این گواه لبخندها و اخم ها، خنده ها و اشک های بی شماری است که در طول زندگی تان داشته اید و شواهدی از زندگی خوب و یا بد شماست ! اگر می خواهید این خطوط را به طور کلی از بین ببرید و یا ظاهر بهتری به آنها بدهید، راهکار خوبی را به شما ارائه خواهیم داد.

تنش مزمن را که باعث بدتر شدن چین و چروک می شود آزاد کنید. چین و چروک صورت نتیجه استفاده مکرر یا تنش مزمن در حدود شصت عضله صورت است. به ویژه اگر استرس یا غم زیادی را تجربه کرده باشید، این عضلات می توانند  بیشتر در معرض چین و چروک قرار بگیرند. کاهش ظاهر چین و چروک باعث از بین رفتن این تنش می شود.

مطمئناً این اتفاق با بوتاکس  قابل رفع است!  اما بوتاکس از نظر شیمیایی عضلات صورت را فلج می کند بنابراین از نظر جسمی توانایی نگه داشتن تنش را ندارند و در نتیجه ظاهری صاف و تقریباً بی عیب و نقص ایجاد می شود. اما مسلماً خالی از لطف نیست.

سخن اصلی خط و خطوط صورت این است که شما چگونه به دنیا نشان می دهید که هستید و چه احساسی دارید و حضور آنها برای تعامل طبیعی انسان با بقیه حیاتی است. با این حال بوتاکس این خطوط را می دزدد. فلج کامل عضلات صورت می تواند تقریباً پلاستیکی به نظر برسد و در بعضی از افراد این احساس ایجاد می شود که گویی تکه ای از خود را گم کرده اند.

اما به لطف علم، خوشبختانه راه بهتری وجود دارد.

یک جایگزین طبیعی برای بوتاکس

هیپنوتیزم درمانی یک روش طبیعی و ایمن برای از بین بردن تنش در عضلات صورت است. با جلسات مکرر، احساس آرامش و آرامشی مداوم که شروع به لمس می کنید به ماهیچه ها کمک می کند تا به طور دائمی شل شوند و همچنین گردش سالم پوست  را تشویق می کند.

 

البته، هیپنوتیزم درمانی  تنها راه تقویت آرامش و سلامت پوست نیست. پرهیز از استعمال دخانیات، ورزش منظ ، نوشیدن مقدار زیادی آب، رژیم غذایی سالم و متعادل، رعایت بهداشت خوب خواب و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض آفتاب از جمله روش های عالی برای تقویت پوست سالم و جوان به نظر می رسد و این جلسه همچنین حاوی پیشنهادهای قدرتمندی است که شما را ترغیب می کند بیشتر این رفتارهای سالم را در زندگی خود اتخاذ کنید.

لیفت صورت بدون جراحی یک جلسه هیپنوتیزم صوتی است که باعث آرامش عضلات صورت و کاهش چین و چروک می شود.

همانطور که آرام می شوید و جلسه خود را به طور مکرر گوش می دهید، متوجه خواهید شد که:

  • صورت شما صاف، سالم و درخشان به نظر می رسد
  • وقتی به آینه نگاه می کنید، آرام تر و راحت به نظر می رسید
  • شما در ظاهر خود احساس اطمینان بیشتری می کنید
  • شما احساس عمیق بهزیستی را تجربه می کنید
  • شما رفتاری انجام می دهید که از پوست سالم حمایت می کند ، از جمله رژیم غذایی سالم.

هیپنوتیزم درمانی 541852584

بنابراین اگر با پوستی مشکلی دارید که باعث استرس و خجالت شما می شود؟ یا شاید خارش و شدت این بیماری شما را دیوانه می کند؟ به سراغ هیپنوتیزم درمانی پوست بروید، زیرا  شرایط پوستی می تواند عزت نفس و اعتماد به نفس ما را تحت تأثیر قرار دهد، به ویژه در صورت یا سایر قسمت های بدن باشد که در معرض دید قرار دارد، و گاهی اوقات می تواند باعث ایجاد ناراحتی زیادی شود … به طور کلی شرایط پوست تهدید کننده زندگی نیستند اما می توانند کیفیت ما را کاهش دهند.

پوست بزرگترین و مشهودترین اندام بدن است و به هر دو محرک خارجی و داخلی واکنش نشان می دهد. وقتی احساس خجالت یا گرما می کنیم، سرخ می شویم، وقتی گرم هستیم عرق می کنیم و همچنین سموم و مواد زائد را از طریق پوست ترشح می کنیم. پوست عملکردهای زیادی را ارائه می دهد و تصویر خوبی از سلامت کلی ما به نمایش می گذارد، اما هنگامی که سلامت ما از نظر جسمی، روانی یا هر دو متعادل نباشد، مجموعه ای از بیماری های پوستی مانند پسوریازیس، اگزما، آکنه، خارش و زگیل ایجاد می شود. این شرایط پوستی می تواند احساس استرس و اضطراب در ما ایجاد کند که به نوبه خود می تواند وضعیت پوست را تشدید کند.

NLP  و هیپنوتیزم درمانی برای بیماری های پوستی می تواند به کاهش پسوریازیس، اگزما، آکنه، خارش (خارش) و زگیل کمک کند تا نام چند بیماری شایع پوستی را بخاطر هیپنوتیزم که بر بدن شما تأثیر می گذارد، ذکر کند.

هیپنوتیزم مستقیماً با ذهن ناخودآگاه ارتباط برقرار می کند. ذهن ناخودآگاه بسیاری از فرآیندهای موثر بر سیستم ایمنی بدن را کنترل می کند، مانند عملکردهای غیر ارادی تنظیم دما، تنفس، متابولیسم، ضربان قلب و جریان خون و غیره. بنابراین از طریق هیپنوتیزم می توان تغییرات را در سطح عمیق  مانند تقویت ایمنی و متعادل سازی سایر عملکردهای لازم ایجاد کرد.

از طریق هیپنوتیزم درمانی شرایط پوستی، درمانگرهمچنین به همه عوامل عاطفی موثر در بیماری پوست خواهد پرداخت. پسوریازیس، اگزما، آکنه، خارش (خارش) همگی تحت تأثیر استرس و عوامل عاطفی قرار دارند. این به این دلیل است که استرس و عواطف بر روی شیمی بدن تأثیر می گذارد بنابراین مواد شیمیایی خاصی تولید می کند که می تواند برای سلامتی ما مضر باشد. همچنین، هرگونه احساسات و احساسات سرکوب شده ای که نادیده گرفته می شوند راهی برای بیان پیدا می کنند که در یک فرد مستعد می تواند از طریق پوست باشد.

شرایط پوستی باعث می شود که از کنترل خارج شده و بسیار ناامید شویم. از طریق هیپنوتیزم درمانی و NLP می توانید احساس کنترل بیشتری داشته باشید، پوست سالم را دوباره بدست آورید و از درون و خارج احساس تعادل کنید.

شرایط پوست هیپنوتیزم درمانی

ایجاد حالت آرامش بخش راحت و خنثی، جایی که فشار خون کاهش می یابد، امواج مغزی کند می شوند و کل بدن آرام می شود تا عملکرد ایمنی بدن افزایش یابد.

حساسیت زدایی از هر گونه درد و خارش از طریق تکنیک های NLP و پیشنهادات هیپنوتیزم برای تغییر مثبت احساسات انجام می شود.

تجسم برای بهبود بیماری پوست

  • هر دلیل احساسی زمینه ای را که در ایجاد بیماری پوستی نقش دارد برطرف کنید.
  • آموزش خود هیپنوتیزم و شل شدن به طوری که این روش ها بتوانند روند بهبودی را ادامه دهند.
  • کاهش استرس برای ایجاد تعادل بیشتر در بدن و ذهن که یک بار دیگر باعث بهبودی می شود.
  • تغییر افکار و احساسات به گونه ای که شرایط استرس زا بسیار موثرتر کنترل شوند، بنابراین احتمال وقوع مجدد اختلال پوستی کاهش می یابد.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *