آرشیو بلاگ

آنچه ضروری است در رابطه با دستگاه پلاسما پن فیوژن بدانید!!

پلاسما پن فیوژن 5985984985496

همه ما می‌دانیم که چشم‌ها دریچه‌های روح ما هستند، اما اگر احساس می‌کنید که چشم‌هایتان باعث می‌شود خسته‌تر یا مسن‌تر از آنچه هستید به نظر برسید و پوست شما استحکام خود را از دست داده باشد.  شما می توانید با کمک درمان غیرجراحی پلاسما پن فیوژن جوان‌تر و با اعتماد به‌نفس‌تر به نظر برسید. اگر نمی‌دانید که آیا درمان پلاسما پن فیوژن واقعاً به همان اندازه که گفته می‌شود  در جوانسازی موفقیت‌آمیز است، به خواندن ادامه دهید. این مقاله نحوه عملکرد درمان پلاسما و مزایای آن را روشن می کند.

پلاسما پن فیوژن 4984968496854874187

پلاسما پن فیوژن چیست؟ مزایای آن چیست؟

پلاسما پن فیوژن یک درمان غیر تهاجمی است که از انرژی نور برای تحریک تولید کلاژن استفاده می کند و سپس به سفت شدن بیشتر پوست کمک می کند. انرژی نوری که در درمان استفاده می شود پلاسما نامیده می شود. پلاسما پن فیوژن در این درمان بسیار موثر تلقی می شود. زیرا برای رفع شلی و افتادگی پوست ساخته شده است و بسیاری از روش های زیبایی نیز می توانند از آن بهره مند شوند. این روشی راحت و بدون درد برای رسیدگی به بسیاری از مسائل ارائه می شوند و اغلب به عنوان جایگزین روش های جراحی نیز توصیه می شود.

چگونه کار می کند؟

پلاسما پن فیوژن از انرژی الکترومغناطیسی برای تحریک تولید کلاژن در پوست استفاده می شود. کلاژن اصلی ترین پروتئین ساختاری پوست است و تولید آن با افزایش سن، کاهش می یابد. این کاهش در تولید کلاژن منجر به از دست دادن استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست شده و پوست را پیرتر نشان می‌دهد. پلاسما پن فیوژن از انرژی الکترومغناطیسی استفاده کرده که از یک ابزار کوچک دستی ساطع می شود تا تولید کلاژن در پوست را تحریک کند. انرژی الکترومغناطیسی از طریق یک سری پالس‌های کنترل‌شده به مولکول‌های کلاژن کمک می‌کند تا با هم جمع شوند و ماتریس‌های ضخیم‌تر و متراکم‌تری تشکیل دهند.

کاری که پلاسما پن فیوژن می تواند انجام دهد

1- پوست شل را با پلاسماسفت کنید

قلم پلاسما می تواند به سفت شدن پوست شل روی صورت، گردن و بدن کمک کند. نواحی محبوب برای درمان عبارتند از: صورت، پلک ها، زیر چشم ها، زیر چانه، گردن و دست ها. همانطور که در بالا ذکر شد، قلم پلاسما تولید کلاژن را تحریک می کند، که پروتئین ساختاری اصلی در پوست است. این تحریک منجر به ضخیم تر شدن فیبرهای کلاژن می شود که به سفت شدن پوست شل کمک می کند.این درمان همچنین می تواند به ساخت کلاژن در پوست و جلوگیری از تخریب کلاژن های جدید کمک کند. این به جوان ماندن پوست با ظاهری سفت و چاق کمک می کند.

2- بهبود رنگ پوست

پلاسما پن فیوژن می تواند به بهبود رنگ پوست کمک کند و ظاهری یکدست تر به پوست بدهد. با درمان های منظم به کاهش ظاهر لکه های تیره و لکه های پیری کمک می کند.

3- کاهش خطوط و چین و چروک

درمان پلاسما به کاهش ظاهر چین و چروک و خطوط روی صورت و سایر قسمت های بدن کمک می کند. این به بازگرداندن ظاهر جوان‌تری که افراد هنگام دریافت درمان‌های پیری پوست به دنبال آن هستند، کمک می‌کند.

پلاسما پن فیوژن 9849859854985498598

نتیجه

پلاسما پن فیوژن یک جایگزین مناسب برای سایر درمان های پوستی است که می تواند نتایج مشابهی را به دست آورد. این یک درمان غیر تهاجمی است که به جوانسازی پوست کمک می کند و آن را شاداب تر و تمیزتر نشان می دهد. اگر به دنبال راهی هستید که به شما کمک کند جوان تر، سالم تر و سرزنده تر به نظر برسید، این دستگاه ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. اگر به دنبال لیفت صورت پلاسما هستید، همین امروز  میتوانید با سفارش از سایت درمیس طب این دستگاه را برای خود داشته باشید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط