آرشیو بلاگ

آموزش رایگان ماساژ لیفت پوست صورت

ماساژ لیفت صورت 896784534135121

هر فردی با افزایش سن لیفت پوست صورت خود را از ضروری ترین اقدام ها به شمار می آورد. امروزه روش های متعددی جهت لیفتینگ پوست صورت وجود دارد که بسیاری از آن ها کاملا تهاجمی بوده و با هزینه ی بالایی نیز همراه است.از این رو بسیاری از افراد نمی توانند از این درمان ها برای لیفت پوست صورت خود استفاده نماید.قصد ما در این مقاله ارائه ی راه حلی ایمن و قابل اجرا برای تمامی زیباجویان با هدف لیفت پوست صورت بدون نیاز به جراحی های دشوار و با ابتدایی ترین ابزار با ماساژ لیفت صورت است. پس با ما همراه باشید.

ماساژ لیفت پوست صورت

ماساژ لیفت صورت از سری اقدامات ساده ای است که تجربیات نشان داده با بیشترین میزان تاثیرگذاری روی پوست همراه می باشد.ماساژ اصولی به جهت کشیدن پوست ،در صورت اجرای متداوم می تواند نتایجی شگفت انگیز را به ارمغان بیاورد. اما نکته ی مهم این است که پیش از این عمل باید به خاطر داشته باشید  که به صورت اصولی لیفت صورت از طریق ماساژ را آموزش ببینید و این درمان را به صورت مداوم بر روی پوستتان اعمال نمایید.هدف ما در این بخش آموزش حرفه ای لیفت پوست صورت از طریق ماساژ و بدون نیاز به ابزار های کلینیکی و در خانه بوده و قصد داریم شما را در فرم دهی به پوستتان یاری نماییم.

ماساژ لیفت صورت 15745845101

روش صحیح و اصولی ماساژ صورت

طریقه ی اصولی ماساژ لیفت برای نتیجه گیری شما زیباجویان عزیز از این عمل،موارد زیر را در بر می گیرد:

 1. زمانی که قصد داریم سراغ ماساژ صورتمان برویم،باید قبل از هرچیزی مراقب باشیم که در پروسه ماساژ آلودگی را به پوستمان منتقل نکنیم. پس دست‌هایتان را بشویید و سپس با استفاده از یک شوینده ملایم صورت،صورتتان را پاکسازی و با یک حوله تمیز خشک کنید.
 2. در مرحله دوم نوبت به آبرسانی به پوست صورت میرسد.سراغ کرم مرطوب کننده محبوبتان بروید. می توانید اگر نگران چرب شدن پوستتان نیستید،از روغن‌های طبیعی استفاده کنید.استفاده از روغن به عنوان مرطوب کننده می تواند علاوه بر آبرسانی پوست به حرکت روان دستانتان روی پوستتان کمک کند.
 3. ماساژ را از ناحیه گردن و با تحریک غدد لنفاوی شروع میکنیم. بسیاری از سموم از صورت به غدد لنفاوی میروند و تحریک غدد لنفاوی با ماساژ، کمک میکند این سموم راحت تر دفع شوند. نوک انگشتانتان را روی غدد لنفانی قرار دهید و درست از زیر گوش، ماساژ دهید و به سمت پایین گردن بیایید.
 4. از کمی بالاتر از استخوان ترقوه، دستانتان را به سمت چانه ببرید.حالا انگشت شستتان را پایین چانه قرار دهید و به سمت گوش بکشید.توجه کنید که تمام این حرکات باید به آرامی و با لغزاندن دستتان از گلو تا چانه و از چانه به سمت گوش ها انجام دهید و سپس از گوش به سمت پایین. این حرکت رو به بالا و پایین را چند بار تکرار کنید.
 5. از وسط چانه به دو طرف صورت گردش خون را افزایش میدهیم. انگشت دو دست خود را وسط چانه قرار دهید و در امتداد زاویه فک، به سمت خط رویش مو بکشید.سپس به همان صورت، انگشتانتان را دو طرف دهان قرار دهید و به سمت کناره صورت به آرامی بکشید. کمی بالاتر بروید و از کنار حفره بینی، به سمت گونه ها بکشید.
 6. در این مرحله از ماساژ لیفت صورت در کانتورینگ صورت و ایجاد زاویه فک و خط کات گونه، ماساژ از کنار لب به سمت گوش و از چانه به سمت زاویه فک را چندین بار تکرار کنید.
 7. با انگشت اشاره و شست هر دست، دو طرف لب را بگیرید. سپس به آرامی به سمت خط خنده انگشتتان را بلغزانید. این حرکت را ده بار تکرار کنید تا به مرور خط خنده و خط غمتان کم عمق تر شود.
 8. چشمان خود را ببندید و کف دست‌ها را روی چشم‌ها قرار دهید.روی چشم‌ها فشار ملایمی وارد کرده و به آهستگی دست‌ها را بردارید.
 9. شست خود را در وسط چانه قرار دهید و با حرکات چرخشی آن را ماساژ دهید سپس چانه را به کمک انگشتان اشاره از مرکز به خارج فشار دهید.
 10. با انگشت اشاره و میانی دو دست، ضربه‌های یکنواختی به پیشانی زده (حدفاصل دو ابرو) و آرام به سمت شقیقه‌ها پیش ببرید سپس با کف دست‌ها، یکی به دنبال دیگری روی پیشانی را از رأس بینی تا خط رویش موها بکشید.
 11. زیر استخوان‌های گونه را با ملایمت به‌سوی بالا فشار دهید و به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید.
 12. از رأس بینی شروع کرده و از ابتدا تا انتهای ابروها را با انگشتان شست و اشاره، نیشگون وار بکشید انگشت اشاره و انگشت میانی را دو طرف سوراخ‌های بینی قرار داده و در جهت زیر استخوان‌های گونه سپس بالاتر تا گوش بکشید و در انتها در ناحیه شقیقه‌ها یک حرکت دایره‌وار انجام دهید..
 13. در مرحله ماساژ چشم، بهتر است از کرم دور چشم استفاده کنید. کرم ضدچروک دور چشم می تواند علاوه بر آبرسانی به دور چشم و بهبود عملکرد ماساژ، پف و تیرگی زیرچشم را نیز برطرف کند. ابتدا انگشتان شستتان را روی برجستگی استخوان ابرو قرار دهید و سپس به سمت شقیقه ماساژ دهید. سپس دو انگشت خود را زیر چشم بگذارید و بسیار آرام و بدون هیچ فشاری به سمت گوشه خارجی چشم بکشید. این کار کمک میکند پف زیر چشمتان کاهش پیدا کنید.
 14. با نوک انگشتانتان، از وسط پیشانی، به صورت زیگزاگ (بالا به پایین و پایین به بالا) ماساژ پیشانی را شروع کنید. سپس به صورت دورانی از سمت شقیقه تا وسط پیشانی را ماساژ دهید و همین مسیر را دوباره به سمت شقیقه ها برگردید. انگشت اشاره تان را به موازات ابرو قرار دهید و به آرامی رو به بالا بکشید.

ماساژ لیفت صورت 8678974561230

فواید ماساژ لیفت صورت

 1. بهبود حالت عضلات صورت
 2. لطافت و درخشش پوست
 3. تحریک جریان خون
 4. کاهش استرس
 5. کانتورینگ صورت
 6. لیفت پوست و جلوگیری از افتادگی
 7. کاهش چین و چروک پوست
 8. شفافی و شادابی پوست
 9. سفت کردن پوست و عضلات
 10. افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و کلاژن سازی
 11. تحریک پوست از طریق ماساژ ممکن است به بهبود گردش خون و کاهش ظاهر آکنه کمک کند.

 

بازگشت به لیست